Güssingi kirándulás

Az Erasmus+ Szakképzési Mobilitási Pályázat keretein belül lehetőségük volt iskolánk diákjainak az ausztriai güssingi iskolában szakmai gyakorlaton részt venni. Czirják balázs és Werner Viktor 12/B osztályos tanulók 2019 novemberében két hetet töltöttek el az intézményben, ahol megismerkedtek az osztrák iskola tangazdaságával, akik az ökológiai gazdálkodásra helyezik a hangsúlyt.

Beszámolóik az alábbi linkeken olvashatók:

Álláshirdetés

Az iskola dolgozókat keres az alábbi munkakörbe:

• Kőműves (határozatlan idejű)
  • Házmester (határozatlan idejű)
  • Szociális gyermek- és ifjúságvédelmi ügyintéző (határozott idejű, 2 hónap)
  • Tangazdaság-vezető (határozatlan idejű)
  • Andragógus (határozott idejű, 2 hónap)

Az állások 2020 február 1-étől betölthetők. A pályázatokat 2020. január 30-ig várjuk az ujhelyi.igazgato@gmail.com e-mail címre, illetve postai úton az AM DASzK, Ujhelyi Imre Mezőgazdasági és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma - 7940 Szentlőrinc, Erzsébet utca 1. címre.

Tisztelt Szülők! Tisztelt Támogató!

Kérjük, támogassa adója 1%-nak felajánlásával az Ujhelyi Alapítványt!

Teendők:

- Amennyiben papír alapon küldi be az adóbevallását, úgy az adószámunkat a NAV által kiadott formanyomtatványon feltüntetve, helyezze borítékba!

A kisborítékon tüntesse fel nevét, állandó (bejelentett) lakcímét, és adóazonosító jelét!

Zárja le és írja alá a kisborítékot a hátoldalon úgy, hogy aláírása átnyúljon a ragasztáson!

A borítékot küldje be adóbevallásával együtt a NAV-hoz!

- Akik elektronikus úton küldik be az adóbevallásukat, nekik is lehetőségük van az adójuk 1%-ról az Ujhelyi Alapítvány részére nyilatkozni.

Adószámunk:19031123-1-02

Köszönjük felajánlásukat.

Közösségi szolgálat

A közösségi szolgálat letöltésére együttműködő partnereink listája elérhető innen.